Ingrid Hjertén, Deux harlequins à cheval

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGRID HJERTÉN (1915-1998): Deux harlequins à cheval, signerad och daterad Ingrid Hjertén 81, olja på duk, 33 x 60 cm. Proveniens: Gummesons Konstgalleri, Stockholm, utställningskatalog 449, 1981

394141

2016-07-03