Ragnar Sandberg tuschteckning

Ragnar Sandberg tuschteckning
Ragnar Sandberg tuschteckning
Ragnar Sandberg tuschteckning
Ragnar Sandberg tuschteckning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972), Il mercato via Imera, signerad med initialer R. S. och daterad 18.3.62, tusch 10x16 cm

394161

2016-07-04