Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
INGRID VANG NYMAN (1916-1959): Söderhavsmotiv, signerad Vang, 152/200, färglitografi, 27x36 cm, oramad
Pappersskada
394165
2016-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här