Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 20/125, färgetsning, ca 49 x 68 cm, bladstorlek 63 x 91 cm

Gulnad

394168

2016-07-03