Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROALD HANSEN (född 1938): Picknick, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 80x60 cm

oramad

394174

2016-07-11