Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROALD HANSEN (född 1938): Husfasad en sommardag, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 60 x 60 cm

Oramad

394179

2016-07-11