Roald Hansen oljemålning
2016-07-11
394179
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938): Husfasad en sommardag, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 60 x 60 cm
Oramad