Lennart Rodhe färglitografi
2016-07-03
394189
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1965, 48/280, färglitografi, ca 26 x 44 cm
Gulnad