Roberto Matta färgetsning
2016-07-03
394192
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 29/110, färgetsning, ca 47 x 35 cm