Einar Norelius akvarell

Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1984): "Ormen slukade min kamrat", signerad E Norelius -24, akvarell, ca 48 x 35 cm

Ram saknar glas, färgrest längs höger långsida

394198

2016-07-03