Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
EMIL NÄSVALL (1908-1965): Stående modell, signerad E Näsvall, skulptur gips, höjd ca 35 cm
Lagade ben och nagg på sockeln
394205
2016-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här