Skulptur och väggrelief

Skulptur och väggrelief
Skulptur och väggrelief
Skulptur och väggrelief
Skulptur och väggrelief
Skulptur och väggrelief
Skulptur och väggrelief

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

EMIL NÄSVALL (1908-1965): Stående modell, signerad E Näsvall, skulptur gips, höjd ca 35 cm

Lagade ben och nagg på sockeln

394205

2016-07-03