Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): "Blomsterridå", signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, triptyk, PT, färglitografi, ca totalt bildmått ca 93 x 177 cm
394206
2016-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här