Tazza Grand Tour souvernir

Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

TAZZA, carraramarmor, 1800-talets första hälft, Grand Tour souvernir, campanaformad, godronnerad botten, höjd ca 38,5, diameter 46 cm

smärre nagg, en kant med spricka, senare sockelplatta

394228

2016-08-25