Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
TAZZA, carraramarmor, 1800-talets första hälft, Grand Tour souvernir, campanaformad, godronnerad botten, höjd ca 38,5, diameter 46 cm
smärre nagg, en kant med spricka, senare sockelplatta
394228
2016-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här