Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TENNFIGURER, bemålade, 1900-talets mitt, Onkel Toms stuga, 14 figurer samt 9 träd, buskar, bomullsplantor, höjd 2,5-10,5 cm
Slitage, färgbortfall
394234
2016-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här