Biblioteksbord
2016-07-03
394236
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BIBLIOTEKSBORD, 1800-tal, bestående av delvis äldre delar, ek och mahogny, skuren dekor i form av drakslinga, höjd 85, 185 x 84 cm
Renoverad och kompletterad, en fotavslutning saknas, lös dekorbit medföljer, sprickor och lagningar