Jeanne-Claude Christo färgoffset

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTO & JEANNE-CLAUDE, efter, "Two lower Manhattan Buildings Project for New York, färgoffset, signerad och numerad i trycket, ca 76 x 60 cm

Ej examinerad ur ram, ramen saknar glas, hanteringsveck, smärre ytskador

394245

2016-07-03