Bägare och skedar silver

Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver
Bägare och skedar silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, SKEDAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, bägarens höjd ca 17,5 cm, vikt ca 360 g

Slitage, gravyrer

394247

2016-07-03