Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HILMA AF KLINT (1862-1944), landsbygdsmotiv med lekande barn, signerad "H af Klint 1900", tuschtekning, färglagd med akvarell och täckvitt, 24,5 x 13,5 cm
394253
2016-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här