Dalahästar samling

Dalahästar samling
Dalahästar samling
Dalahästar samling
Dalahästar samling
Dalahästar samling
Dalahästar samling
Dalahästar samling
Dalahästar samling

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

DALAHÄSTAR, 1900-talets första hälft/mitt, bestående av: 5 dalahästar mellan 4 och 18 cm höjd, 2 dalagrisar i form av sparbössor, höjd ca 8,5 cm, dalatupp, höjd 16,5 cm

Slitage, enstaka avslag

394255

2016-07-03