Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
DALAHÄSTAR, 1900-talets första hälft/mitt, bestående av: 5 dalahästar mellan 4 och 18 cm höjd, 2 dalagrisar i form av sparbössor, höjd ca 8,5 cm, dalatupp, höjd 16,5 cm
Slitage, enstaka avslag
394255
2016-07-03