Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1800-tal, nyrokoko, plåt, förgyllt samt bronserat, för 10 ljus, behängd med prismor, höjd ca 75 cm, diameter ca 50 cm

Slitage, något sned

394267

2016-07-03