Damarbetsbord
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD med två lådor i sargen, gustaviansk stil, dekor av pärlbård, fleuronger, mässningslister, omkring 1900, höjd ca 76, 89 x 51 cm
Omfattande skador, fanerskador, mässingsbeslag saknas, ytan med slagen skiva, nyckel saknas
394282
2016-07-04