Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD med två lådor i sargen, gustaviansk stil, dekor av pärlbård, fleuronger, mässningslister, omkring 1900, höjd ca 76, 89 x 51 cm

Omfattande skador, fanerskador, mässingsbeslag saknas, ytan med slagen skiva, nyckel saknas

394282

2016-07-04