Cuzco skolan oljemålning

Cuzco skolan oljemålning
Cuzco skolan oljemålning
Cuzco skolan oljemålning
Cuzco skolan oljemålning

Såld för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CUZCO SKOLAN (1700-tal): Ärkeängeln Gabriel, olja på duk, ca 49,5 x 40 cm, originalram

Renoverad

394283

2016-08-08