Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CUZCO SKOLAN (1700-tal): Ärkeängeln Gabriel, olja på duk, ca 49,5 x 40 cm, originalram
Renoverad
394283
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här