Byrå 1800-tal
2016-07-04
394284
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ med tre lådor, 1800-tal, svärtade detaljer, höjd 78, 43 x 83 cm
Omfattande skador, skivan med spricka, ej fungerande nyckel fast i låset