Fåtöljer i nyrokoko
2016-07-04
394290
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, 1800-tal, skuren dekor, sitthöjd 45, rygghöjd 103 cm
slitage skador