UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Norrländskt landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1943, akvarell, 20x77 cm

394310

2016-07-04