Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989), (4) Kompositioner, signerade och daterad Fred Andersson 67, akvarell, varierande mått
3 oramade, i passepartout, 1 ramad
394311
2016-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här