Keshan

Keshan
Keshan
Keshan
Keshan

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Keshan 1930-tal, medaljong, blommor och palmettslingor på blå botten, 218x136 cm

4:e december

Obetydligt slitage

394317

2016-12-04