Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, Keshan 1930-tal, medaljong, blommor och palmettslingor på blå botten, 218x136 cm
4:e december
Obetydligt slitage
394317
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här