Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Disco", signerad och numrerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått ca 88 x 61 cm

394319

2016-07-04