Birger Ljungqvist olja på pannå

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965), nakna kvinnor på strand, olja på pannå, signerad Birger Ljungqvist, signerad och daterad a tergo Birger Ljungqvist 1935, ca 99x80 cm

394321

2016-07-04