Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Diana" framför Stadshuset i Stockholm, signerad R. Ljunggren, 284/360, färglitografi, 32 x 47 cm
394333
2016-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här