Sven Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Stockholmsmotiv från Slussen resp Gamla Stan mot Söder, signerade Sven Olof Ehrén, HC 14 resp provtryck, färglitografier, ca 30 x 55 cm vardera

394338

2016-07-04