Clubfåtöljer 1 par skinn
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, helstoppade, djuphäftad rygg, skinnklädsel, sidor och rygg i pergamopid/konstläder, ben i betsad mahogny, höjd ca 76, bredd 77, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage/patina, revor/lagningar, märken
394362
2016-07-04