Clubfåtöljer 1 par skinn

Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn
Clubfåtöljer 1 par skinn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, helstoppade, djuphäftad rygg, skinnklädsel, sidor och rygg i pergamopid/konstläder, ben i betsad mahogny, höjd ca 76, bredd 77, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage/patina, revor/lagningar, märken

394362

2016-07-04