Slevar skuret trä

Slevar skuret trä
Slevar skuret trä
Slevar skuret trä
Slevar skuret trä
Slevar skuret trä
Slevar skuret trä
Slevar skuret trä
Slevar skuret trä

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLEVAR, 6 st, allmoge, 1800-tal skurna i trä, delvis bemålade, daterade 1879 resp 1867, längd 20 till 55 cm

Patina, vissa lagningar

394394

2016-07-05