Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE AXELSSON, stolar, 8 st, "Gästis", Galleri Stolen, 1900-talets slut, rödbok, rödbetsade, skinnklädsel, stämplade, sitthöjd 45 cm
Slitage
394400
2016-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här