Axel Sjöberg - Havsmotiv

Axel Sjöberg - Havsmotiv
Axel Sjöberg - Havsmotiv
Axel Sjöberg - Havsmotiv
Axel Sjöberg - Havsmotiv
Axel Sjöberg - Havsmotiv
Axel Sjöberg - Havsmotiv

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Havsmotiv, signerad och daterad Axel Sjöberg -41, olja på duk, ca 68 x 100 cm

394414

2016-07-05