Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): Stjärnfall, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad
394417
2016-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här