Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, i form av lejon, glaserat lergods, höjd 76 cm

krackeleringar,

394423

2016-07-05