Barskåp 1940-tal

Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1940-tal, mahognyfanér, betsade, kanellerade ben i bok, inredning med låda, speglar, flask- och glasställ, blästrad glastopp, invändig belysning, höjd ca 114, 86 x 44 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

smärre slitage

394424

2016-07-05