Matta Bochara

Matta Bochara
Matta Bochara
Matta Bochara
Matta Bochara

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Bochara, 1900-talets första hälft, güler på rostfärgad botten, 275x200 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre slitage

394431

2016-08-09