Johan Fredrik Höckert "Interiör"

Johan Fredrik Höckert
Johan Fredrik Höckert
Johan Fredrik Höckert
Johan Fredrik Höckert
Johan Fredrik Höckert
Johan Fredrik Höckert

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN FREDRIK HÖCKERT (1826-1866), Interiör, signerad Höckert och daterad 23/6 1849, olja på duk, ca 36 x 28 cm
PROVENIENS: Friherre Olof Cederström
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde

394437

2016-07-05