Anna Lisa Thomson golvvas paprika

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd ca 52 cm

mindre spricka, smärre nagg

394463

2016-08-06