YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel"

YRJÖ EDELMANN (1941-2016),
YRJÖ EDELMANN (1941-2016),

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm

394465

2016-07-12