Stina Suneson färgoffset

Stina Suneson färgoffset
Stina Suneson färgoffset

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STINA SUNESSON (1925-1998), Det sjungande trädet, signerad och numrerad i blyerts Stina Sunesson 78/360, färgoffset, 45x56,5 cm, oramad

394466

2016-07-05