LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp

LASSE ÅBERG (född 1940): (2)
LASSE ÅBERG (född 1940): (2)
LASSE ÅBERG (född 1940): (2)
LASSE ÅBERG (född 1940): (2)

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade

Oramade

394472

2016-07-05