Anders Zorn - Madonna

Anders Zorn - Madonna
Anders Zorn - Madonna
Anders Zorn - Madonna
Anders Zorn - Madonna

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Madonna", signerad Zorn, etsning, 1900, ca 24,8x19,7 cm
Litteratur: Asplund 151, Hjert & Hjert 100, ZG 151

394481

2016-07-05