Soffa gripsholmsmodell

Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, gripsholmsmodell, 1900-talets mitt, bemålad stomme i lövträ, sitt- och ryggplymåer med senare textilklädsel, höjd 82, längd 125, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage

394499

2016-07-05