Anna Palm akvarell
2016-07-06
394521
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): "Gott nytt år!", signerad Anna Palm Pompeji, akvarell, ca 12 x 8 cm
Gulnad, smärre fläckar