Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA PALM (1859-1924): "Gott nytt år!", signerad Anna Palm Pompeji, akvarell, ca 12 x 8 cm

Gulnad, smärre fläckar

394521

2016-07-06