Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANNA PALM (1859-1924): "Gott nytt år!", signerad Anna Palm Pompeji, akvarell, ca 12 x 8 cm
Gulnad, smärre fläckar
394521
2016-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här