Salongsmöbel

Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel

Klubbat för:

10 500 SEK

10 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 11 dlr., 1900-talets början, empirestil, bestående av soffa, 2 fåtöljer, divanbord, sidobord, 5 stolar, 1 taburett, mässingsbeslag, på lejontassar i mässing, soffans längd 135 cm

Slitage

394525

2016-07-06