Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Gondolen", signerad M Pyk, färglitografi, 49x36

394545

2016-07-11